Zeynep Bastık deprem yüzünden ağlama krizine girdi!

Ünlüler dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden Zeynep Bastık, ‘Asrın felaketi’ olarak nitelendirilen ve 11 ilimizde ağır yıkımlara neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerden sonra taşınma kararı aldığını ve Urla’da kendisine mütevazi bir hayat kurduğunu açıklamıştı.

Önceki haftalarda Bebek’te görüntülenen ünlü isim, depremden korktuğu için İzmir Urla’ya gittiği haberleriyle ilgili konuşmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Tabii ki depremden korkuyorum. Orası da deprem bölgesi… Depremden kaçış yok. Ama orası taş ev olduğu için daha güvenli. Aklıma geldikçe oraya gidiyorum. Buradaki evde de sıkıntı yok. Depremin gerginliği beni rahatsız ediyor. Doğanın içinde güzel yaşantım var orada… Bana iyi geliyor Urla.

MARMARA VE EGE’Yİ SALLAYAN DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, dün akşam saat 21.38’de merkez üssü Çanakkale’nin Yenice ilçesinde Riçhter ölçeğine göre 4.9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Yerin 10.44 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, başta İstanbul olmak üzere Ege ve Marmara bölgesinde çok sayıda ilde hissedildi.

Vatandaşları endişelendiren sarsıntının ardından, daha önce deprem ile ilgili anksiyete yaşadığını söyleyen Zeynep Bastık’tan (30) paylaşım geldi.

“HERKESE GEÇMİŞ OLSUN”

2.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir mesaj yayınlayan şarkıcı, şöyle yazdı:

Deprem oldu. Çoğu kişi hissetmemiş ama ben bayağı sallandım. Ağlamaktan krize girdim. Bu korku gerçekten saçma bir hâl aldı bende. Herkese geçmiş olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x